درباره-ما

درباره هلدینگKTG :

هلدینگ KTG با دیدگاه نوین One-stop labratory shop و با هدف ایجاد اعتماد و سیاست های بلند مدت در زمینه واردات و تولید و توزیع کالاهای شیمیائی آزمایشگاهی از قبیل تجهیزات آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، لوازم مصرفی، ابزار سنجش، ظروف شیشه ای و پلاستیکی آزمایشگاهی، تجهیزات ایمنی در آزمایشگاه و طراحی و فضا سازی آزمایشگاه های کشور از سال 1375 سرمایه گذاری شده است.

برند KTG:

گروه KTG ،با ترکیب سه شرکت: کیمیا طب گستر، کیمیا تجهیز غرب و کیمیا تجهیز سکو و با هدف تجمیع تجارب و سوابق به نام هلدینگ KTG به ثبت رسیده است. 

رضایت مشتری:

هلدینگ KTG با هدف تضمین کیفی و رضایتمندی مشتریان، کالاهای مورد درخواست شما را بر اساس استاندارد مورد تایید و کیفیت بالا تولید نموده و یا از کشورهای اروپایی و آسیایی ارائه می دهد.

درباره هلدینگ
دفتر مرکزی

تمایز:

وجود کارشناسان مجرب و با سابقه هلدینگ KTG، سرویس دهی به موقع، نظر سنجی دوره ای، ارائه خدمات پس از فروش و تعهد گارانتی بلند مدت کالاهای فروخته شده، این گروه را از سایر رقبای داخلی به صورت چشمگیری متمایز می نماید.

این مجموعه طی فعالیت مستدام خود افتخار همکاری با صنایع بالادستی کشور از جمله : نفت و گاز، پتروشیمی، شیمیایی، نیروگاهی، شیلات و کشاورزی، محیط زیست، دام و طیور، آرد و غلات و صنایع وابسته از قبیل سیمان، فولاد، چوب و کاغذ، لاستیک و پلاستیک، بسته بندی، داروسازی، رنگ و رزین، نساجی، کاشی و سرامیک و تولیدکنندگان مواد غذایی، مراکز آموزش عالی، مراکز تحقیقاتی و درمانی، موسسات آب و فاضلاب، موسسات و مراکز استاندارد و پژوهشکده های کشور را دارد. 

جهت مشاهده  مشتریان این شرکت لطفا به صفحه فهرست مشتریان مراجعه فرمایید.

پاسخ به سؤالات شما از مهمترین اولویت های کاری  هلدینگ KTG است.

سؤالاتی که بصورت الکترونیک (ایمیل یا پیام آنلاین) پرسیده می شوند, معمولاً با دقت و جزئیات بیشتری مطالعه شده و طبعاً پاسخ کاملتری به آنها داده می شود.  برای مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت هلدینگ چیست؟

شرکت هلدینگ (Holding Company) که گاهی در ایران – با کمی بی‌دقتی – به عنوان شرکت مادر هم شناخته می‌شود، اصطلاحی است که طی سال‌های اخیر در ادبیات مدیریتی و رسانه‌ای کشور بسیار رواج پیدا کرده است. البته مفهوم هلدینگ و شرکت های هلدینگ به تازگی مطرح نشده و چندین دهه قدمت دارد. اما گسترش کسب و کارهای اینترنتی طی سال‌های اخیر و افزایش رغبت به سرمایه‌گذاری در استارت آپ‌ها باعث شده که هلدینگ‌های جوانِ بسیاری شکل بگیرند و این اصطلاح، به گفتگوهای روزمره هم راه پیدا کند.

جالب اینجاست که افراد بسیاری، هر مجموعه‌ای از فعالیت‌های متنوع را هلدینگ فرض می‌کنند. مثلاً بعید نیست پای صحبت یک دوست بنشینید و او بگوید: «اخیراً در شرکت خود کارهای مختلفی انجام می‌دهیم و می‌شود گفت به یک هلدینگ تبدیل شده‌ایم.»

منظور از شرکت سرمایه گذاری چیست؟

برای این‌که شرکت هلدینگ را به خوبی درک کنیم، لازم است ابتدا تعریف شرکت‌های سرمایه گذاری را بشناسیم.

سپس به این موضوع بپردازیم که هلدینگ چه تفاوتی با یک شرکت سرمایه گذاری دارد.

تعریف شرکت سرمایه گذاری

شرکت سرمایه‌گذاری، یک بنگاه اقتصادی است که سرمایه‌ی خود را با هدف کسب سود، به خرید سهام شرکت‌ها، صندوق‌ها و سایر دارایی‌های سود‌ ده، اختصاص می‌دهد. شرکت سرمایه‌گذاری بسته به ترجیحات سرمایه‌گذاران خود و میزان ریسک پذیری آن‌ها، سبد سرمایه گذاری (پورتفوی)  خود را تشکیل داده و مدیریت می‌کند.

ویژگی مهم شرکت‌های سرمایه‌گذاری این است که هنگام خرید سهام شرکت‌ها تمایل ندارند به ساختار مدیریتی و جزئیات عملیاتی آن‌ها ورود کنند و صرفاً بر اساس ارزش سهام، سود سهام و آینده‌ی شرکت و سهام آن، تصمیم می‌گیرند که چه میزان از سبد سرمایه‌گذاری خود را به هر شرکت اختصاص دهند.

در شرکت های سرمایه گذاری، بیش از هر چیز، اصول مدیریت پورتفولیو بر انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌ها حاکم است. به عبارت دیگر، این شرکت‌ها می‌کوشند ترکیبی از دارایی‌ها را تشکیل دهند که سود آن‌ها در مقایسه با ریسکی که متحمل می‌شوند، بهینه باشد.

بنابر این الزاماً قرار نیست سبد یک شرکت سرمایه‌ گذاری از نظر جنس دارایی‌ها یا جهت‌گیری استراتژیک، هم‌خوان باشند. چه بسا یک شرکت سرمایه گذاری، در کنار خرید سهام چند شرکت ساختمانی، سهم یک شرکت حوزه‌ی فناوری اطلاعات را هم خریداری کند و معتقد باشد که

خریداری سهام شرکت‌های این حوزه، شاخص‌های کلی سود و ریسک آن‌ها را بهبود می‌بخشد. البته با همه‌ی این توضیحات، بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری ترجیح می‌دهند روی حوزه های تخصصی کار کنند و سرمایه‌ی خود را در حوزه‌های محدودی توزیع کنند، تا بتوانند تحلیل و سنجش وضعیت بازار را سریع‌تر و عمیق‌تر انجام دهند.

تعریف شرکت هلدینگ چیست؟

هلدینگ هم شرکتی است که سهام چند شرکت مختلف را می‌خرد و نگهداری می‌کند. اما هلدینگ‌ ها با شرکت های سرمایه گذاری یک تفاوت مهم و کلیدی دارند:

تفاوت شرکت هلدینگ و شرکت سرمایه گذاری

هلدینگ‌ها بر خلاف شرکت های سرمایه گذاری، ادعای مدیریتی هم دارند و تمایل دارند با خریدن بخشی از سهام شرکت‌ها در تصمیم گیری‌ها و  سیاست‌گذاری‌های داخلی آن‌ها ورود کنند.

اگر یک شرکت هلدینگ خودرو بخشی از سرمایه خود را به خرید سهام در یک شرکت خودروسازی اختصاص می‌دهد، قاعدتاً برنامه‌هایی برای مدیریت آن شرکت دارد یا معتقد است که اعمال نفوذ در سیاست‌های داخلی آن شرکت می‌تواند منافع اقتصادی هلدینگ را بیشتر و بهتر تأمین کند.

با این توضیحات می‌توان گفت یک شرکت هلدینگ خود را در حوزه‌ی فعالیت شرکت های سرمایه پذیر، صاحب‌نظر می‌داند. هلدینگ KTG نماینده فروش بسیاری از کمپانی های اروپایی و آسیایی از جمله کمپانی POL EKO لهستان در ایران است. به علاوه می توانید تعمیر و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی خود را به متخصصین و کارشناسان ما بسپارید. 

 

 

 

نشانی: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش بلوار عرب حسینی- شماره 53-طبقه 5- واحد 18

Telegram: @ktglab

Tel: 021-44276021-5

Email: ktg.labinst@gmail.com

Cell phone: 0912-1223103

نام مسئول: دکتر حجت پور