دسته: حمام التراسونیک

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و پس از انتخاب مدل تماس بگیرید.
021-44276021-5

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

لیست قیمت دستگاه التراسونیک

لیست قیمت دستگاه حمام التراسونیک آزمایشگاهی

قیمت دستگاه حمام التراسونیک آزمایشگاهی موجود در هلدینگ KTGرا در این صفحه مشاهده میکنید. تمیز کردن و شستشو با کیفیت عالی برای قطعات با زوایا و خلل و فرج زیاد و نقاط غیرقابل دسترس که با روش های معمولی قابل انجام نیست و یا بسیار مشکل است، با استفاده از حمام التراسونیک امکان پذیر می باشد.

دستگاه التراسونیک از سال 1950در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه حمام های التراسونیک در بسیاری از صنایع نظیر جواهرسازی،خودروسازی،دریایی،پزشکی،داروئی، آبکاری،ساعت سازی،صنایع مهندسی و تسلیحاتی و… کاربرد فراوانی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی دستگاه‌ها فقط کافیست روی حجم حمام مورد نظر کلیک کنید.

قیمت دستگاه التراسونیک

حمام التراسونیک چیست؟

دستگاه التراسونیک وسیله‌ای آزمایشگاهی است که قابلیت‌های مختلفی دارد. این دستگاه با استفاده از فناوری فراصوت می‌تواند کاربردهای خاصی داشته باشد. با برخورد موج‌های امواج التراسونیک به ماده‌ای که درون سیال قرار گرفته است، مقادیر ریزی به شکل توده‌های مولکولی ریز و درشت از ماده جدا شده و وارد مایع می‌شود. در پی این عمل، ضمن از بین رفتن ماده اولیه، قطعات جدا شده از آن که وارد مایع شده‌اند باعث ایجاد محلول می‌شود. در نتیجه نه تنها می‌توان از حمام التراسونیک برای مادیفیکشن جامد وارد شده به آن بهره گرفت، بلکه قابلیت ایجاد محلول را نیز دارد. با توجه به کاربردها و قابلیت‌های آن، امروزه این دستگاه یکی از تجهیزات پرطرفدار و پر استفاده آزمایشگاهی است. قابلیت استفاده از آن در آزمایشگاه‌های مختلف، صنعت و نیز عرصه آموزش از نکات مهم و مثبت آن به شمار می‌رود.

دستگاه التراسونیک ( Ultrasonic Bath ) که تمیز کننده التراسونیک ( Ultrasonic Cleaner ) نیز نامیده می شود،  دستگاهی جهت حذف سریع و کامل آلاینده ها از اشیاء است که در مخزن مایع با امواج فراصوت با فرکانس بالا غوطه ور هستند. این امواج فراصوت غیر قابل شنیداری یک عمل لایه برداری خفیف را در داخل مایع در التراسونیک کلینر انجام می دهند و آلاینده ها را از تمام سطوح در تماس با مایع از بین می برد. دستگاه التراسونیک ( التراسونیک کلینر ) در واقع یک ظرف فلزی است که مقداری آب داخل آن می باشد.

دستگاه متصل به این ظرف امواج فراصوت ایجاد می کند. یکی از موارد استفاده از محصولات حمام التراسونیک پخش ذرات داخل محلول و در نتیجه یکنواخت شدن محلول مورد نظر می باشد. این امواج می توانند پیوندهای بین تکه های کلوخه شده را بشکنند و باعث افزایش کیفیت محلول شود. در واقع جدیدترین و حرفه ای ترین وسیله جهت پاک کردن تجهیزات, حمام التراسونیک ( التراسونیک کلینر ) می باشد. از کاربردهای دیگر تمیزکننده التراسونیک ( شوینده التراسونیک ) می توان به ضدعفونی کردن، دگاز کردن HPLC، هموژنایزر، شستشوی قطعات مختلف، انژکتورشوئی، تمیز کردن وسایل جراحی و طلاهای ظریف و اجسام در حد میکرون اشاره نمود.

یکی از کاربردهای مهم مواج اولتراسونیک استفاده از ضربه ناشی از حفره سازی ایجاد شده توسط آن در فرآیند شستشوی التراسونیک می باشد. اصول کلی این روش مبتنی بر غوطه وری قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه می باشد که این مایع توسط یک مولد امواج التراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالایی مرتعش شده و هنگامیکه حفره سازی بوجود می آید، عمل شستشو و پاک کردن قطعه را انجام می دهد.

استفاده از امواج التراسونیک بدلیل خواصی که دارند بعضا کاربردهای متنوع و جالبی دارند. محصولات حمام التراسونیک ( تمیزکننده التراسونیک ) با استفاده از امواج التراسونیک ذرات چربی و آلودگی هایی را که روی سطح جسم قرار گرفته جدا کرده و جسم را پاک می کند.

لیست دستگاه التراسونیک

 ردیف  مدل شرح کالا کمپانی
1SO JP-010S حمام التراسونیک  2/5لیتری چینی
2V VC1-L2 حمام التراسونیک  2/5لیتری
( degas)
ایرانی
3K WUC-A02H

WUC-A03H

حمام التراسونیک2 لیتری آنالوگ دارای سبد

حمام التراسونیک3 لیتری آنالوگ دارای سبد

کره ای
4Dt Soner203 حمام التراسونیک 3  لیتری Rocker
5V VC1-L4 حمام التراسونیک 4 لیتر (degas) ایرانی
6Dt Soner206 حمام التراسونیک 6  لیتری Rocker
7K WUC-A06H حمام التراسونیک 6  لیتری آنالوگ دارای سبد کره ای
8V VC1-L6 حمام التراسونیک 6  لیتری
( degas)وشیر تخلیه
ایرانی
9Ga 621.05.006  حمام التراسونیک 6  لیتری Isolab
10K WUC-A010H

WUC-D010H

حمام التراسونیک 10 لیتری
آنالوگ دارای سبدحمام التراسونیک 10 لیتری دیجیتال دارای سبد
کره ای
11V VC1-L9 حمام التراسونیک 9 لیتری
( degas)وشیر تخلیه
ایرانی
12Dt Soner210 حمام التراسونیک 10 لیتری
( degas)وشیر تخلیه
Rocker
13V VC1-L13 حمام التراسونیک 13 لیتری (degas)و شیرتخلیه ایرانی
14V VC1-L20 حمام التراسونیک 20لیتری (degas)و شیرتخلیه ایرانی
15Dt Soner220 حمام التراسونیک 20 لیتری تایوانی( degas) Rocker
16K WUC-D022H حمام التراسونیک 22 لیتری دیجیتال دارای سبد کره ای
17V VC1-L27 حمام التراسونیک 27لیتری (degas)و شیرتخلیه
ایرانی

انواع مختلف دستگاه اولتراسونیک بث

در حین عرضه و فروش، دسته بندی آن به جز کشور و برند تولید کننده با توجه به حجم و قابلیت‌های خاص انجام می‌شود. منظور از قابلیت‌های خاص مواردی مانند دیجیتال و آنالوگ بودن، نوع شیر تخلیه و امثال آن است.

فروش انواع دستگاه التراسونیک

حمام التراسونیک ایرانی و خارجی

به طور کلی از نظر مبدا و سازنده، شرکت KTG حمام التراسونیک ایرانی و خارجی را عرضه می‌کند. هر دو نوع دارای مدل‌های مختلف هستند که ظرفیت و قابلیت‌های خاص خود را دارند. نوع ایرانی از 2.5 لیتر تا 27 لیتر ارائه شده و مدل‌های خارجی نیز رنج ظرفیتی بین 2 تا 22 لیتر را دارند. هر دو این انواع را برندها و شرکت‌های مختلفی تولید کرده‌اند.

شرکت Isolab یا همان ایزولب، یکی از شناخته شده‌ترین برندهای تولید کننده حمام التراسونیک است که در آلمان قرار گرفته. این شرکت نمونه‌های باکیفیتی را از نظر دقت کاری و جنس دستگاه تولید و عرضه کرده است.

شرکت Wisd کره جنوبی، برند Rocker تایوان و همچنین Skymen چین نیز سه نمونه دیگر از بهترین برندهای تولید کننده حمام اولتراسونیک هستند. به خصوص شرکت Wisd کره که در سال‌های اخیر سعی بر افزایش کیفیت تولیدات خود داشته است. به طور کلی اخیرا شرکت‌های لوازم آزمایشگاهی کره جنوبی و چین با یکدیگر در زمینه تولید محصولاتی مانند حمام التراسونیک و آون آزمایشگاهی به صورت تنگاتنگی در رقابت بوده‌اند.

دستگاه التراسونیک دیجیتال و آنالوگ

این دستگاه به طور کلی مستطیل شکل تولید می‌شود، پس دسته بندی خاصی از لحاظ شکل ظاهری وجود ندارد. اما هر دو نوع ایرانی و خارجی در انواع آنالوگ و دیجیتال وجود دارد. در مدل دیجیتال، مقادیر با صفحه نمایش دیجیتال وارد و اعلام می‌شود. در نوع آنالوگ اما این طور نیست.

خرید حمام التراسونیک

کاربرد حمام التراسونیک چیست؟

همان طور که گفتیم، ساطع شدن امواج فراصوت که دارای انرژی خاص خود هستند، هم می‌تواند جامد وارد شده را مورد تغییر قرار دهد و هم باعث ایجاد محلول شود. هر کدام از این موارد باعث ایجاد کاربردهای خاصی می‌شود.

بسیاری از فرآیندهای آزمایشگاهی نیازمند این محصول هستند. به طور مثال قابلیت ساخت محلول و کلوئید آن به شکل گسترده‌ای در یک آزمایشگاهی شیمی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین آزمایشگاه‌های پزشکی و بیمارستان‌ها نیز می‌توانند برای از بین بردن آلودگی‌ها و میکروارگانیسم‌ها از اولتراسونیک بث استفاده نمایند. همچنین بالاتر اشاره کردیم که یک مورد از کاربردهای آن، موارد آموزشی است. در رشته‌های شیمی، داروسازی، پزشکی و زیرگروه‌های آن این دستگاه پتانسیل آموزشی خوبی را داراست.

در صورتی که ظروف یا ابزار آلوده را در آن قرار دهید، قادر خواهید بود آلودگی‌های کوچک سطح آن را به سادگی از بین ببرید. بنابراین استریل سازی و هموژنازیسیون و نیز ضدعفونی کردن تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و وسایل قیمتی از کاربردهای آن است.

همچنین ایجاد محلول، کلوئید طلا، دیسپرس کردن نانوذرات در سیال، شکاندن پلیمرها، تولید امولوسیون و سوسپانسیون و عصاره گیری نیز از دیگر کاربردهای آن به شمار می‌رود.

لطفا برای مشاهده صفحه لیست قیمت تجهیزات آزمایشگاهی روی لینک کلیک نمایید.

قست های اصلی سیستم پاک کننده التراسونیک :

منبع تغذیه، ترانسدیوسر (پیزوالکتریک) و محفظه: اعمال سیگنال ورودی از منبع تغذیه به یک پیزوالکتریک باعث ارتعاش آن شده و انتقال این نوسان از جداره محفظه به مایع درون آن می تواند مولکول های مایع را تحت تاثیر قرار داده و پدیده حفره سازی را بوجود آورد. حفره سازی نتیجه ضربان در فرایند شستشو التراسونیک است که با تغییر فرکانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می تواند تاثیرات مختلفی روی جسم مورد شستشو بگذارد.

مخزن شستشو با حجم های متفاوت با آب و یا هر محلول دیگری پر می شوند تا بتوانند قطعات را از آلودگی ها تمیز کنند. این آلودگی ها می تواند شامل گرد وغبار، روغن، رنگ، چربی، جلبک،باکتری،قارچ،اثر انگشت،و غیره باشد. اکثرا تانک ها از جنس استیل زنگ نزن304 ساخته می شوند که ساختمان آنها شامل 18% کرم و 8% نیکل می باشد. استیل 304 دارای مقاومت بالای دمایی، خوردگی و مقاومت بالا نسبت به اکسیداسون در دماهای بالای 870 تا 925 درجه سانتی گراد می باشد.

ژنراتورهای اولتراسوند منبع تولید کننده انرژی برای فراهم ساختن نیروی الکتریکی مبدل ها می باشند. هر ژنراتور به تعدادی از مبدل ها متصل هست. ژنراتورهای اولتراسونیک ،سیگنال های الکتریکی با فرکانس خاص را تولید می کنند که برای مبدل ها مهم می باشند. در حالت کلی فرکانس های تولیدی 25،28،35،40 و 100 کیلو هرتز می باشند.

قیمت دستگاه التراسونیک

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه باید از قیمت این دستگاه مطلع شد. در واقع به بیان دیگر، بسیاری از افراد می‌پرسند که بهترین و مورد اطمینان‌ترین مرجع برای استعلام قیمت این دستگاه و ابزارآلات آزمایشگاهی دیگر چیست.

باید در نظر داشت که با توجه به نوسانات قیمت ارز و دستگاه‌های مختلف، باید برای آگاهی از قیمت دستگاه از خدمات گروهی بهره برد که مطمئن باشد و بدون واسطه دستگاه را عرضه کند.

هلدینگ تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی KTG با عرضه بهترین محصولات ایرانی و وارد کردن محصولات باکیفیت تولید شرکت‌های خارجی، می‎‌تواند مرجعی مورد اطمینان برای بررسی قیمت دستگاه حمام التراسونیک باشد. شما می‌توانید به سادگی و تنها با چند کلیک از قیمت دستگاه اطلاع پیدا کنید. به این منظور به صفحه محصول مراجعه نمایید.

فراموش نکنید که متخصصین و کارشناسان ما، همواره آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما درباره خرید و مشخصات و قیمت دستگاه هستند.

بهترین نمایندگی فروش حمام التراسونیک در ایران

با موضوعات سیاسی و اقتصادی که در سال‌های اخیر به وجود آمده است، تهیه دستگاه و ابزار آلات آزمایشگاهی بسیار دشوار شده. این موضوع مخصوصا زمانی نمود پیدا می‌کند که نیاز مبرمی به خرید یک دستگاه خارجی و باکیفیت داشته باشید. حال، بهترین روش خرید چیست؟ چگونه می‌توان از قیمت حمام التراسونیک مطلع شد؟

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی KTG مفتخر است تا با عنوان بهترین نمایندگی فروش تجهیزات آزمایشگاهی در سرتاسر کشور شناخته شود. این شرکت با گلچین کردن بهترین دستگاه‌ها از بهترین برندهای جهان، تمامی نیازمندی‌های متصدیان آزمایشگاه و محققان کشور را مرتفع نموده است.

با توجه به اینکه هدف تیم KTG، حل مشکلات پیش روی پژوهشگران ایرانی است، بررسی محصولاتی که به فروش می‌رسد با دقت بالایی انجام می‌گیرد. از نظر قیمت و نیز کیفیت دستگاه، نمونه‌های عرضه شده توسط هلدینگ تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی KTG در بالاترین سطح قرار دارد. به علاوه، تمامی دستگاه‌هایی که توسط گروه KTG به فروش می‌رسد دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

گفتیم که حمام التراسونیک عرضه شده توسط هلدینگ KTG در دو نوع ایرانی و خارجی، از بهترین برندهای سازنده این دستگاه به فروش می‌رسد. شما می‌توانید با بررسی صفحات مرتبط با حمام اولترا سونیک و اطلاع از قیمت این دستگاه به سادگی اقدام به تهیه آن کنید. به یاد داشته باشید که در صورت نیاز، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره خرید رایگان به شما هستند. کافی است با ما تماس بگیرید.

دستگاه‌های ارائه شده دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش هستند. هلدینگ KTG ارائه دهنده انواع قیمت حمام التراسونیک آزمایشگاهی یا حمام آزمایشگاهی ایرانی و خارجی می‌باشد. لطفا جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تضمین کیفیت، ایمنی در محیط کار، اطمینان ازخدمات و ضمانت پس از فروش و قیمت مناسب سر لوحه و شعار ماست. تعمیر و کالیبراسیون کلیه دستگاه‌های آزمایشگاهی را از ما بخواهید. کمپانی Rocker تولید کننده انواع حمام‌های التراسونیک.