دسته: همزن مکانیکی و مغناطیسی

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و پس از انتخاب مدل تماس بگیرید.
021-44276021-5

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

لیست قیمت انواع همزن ازمایشگاهی

لیست قیمت همزن آزمایشگاهی

قیمت همزن آزمایشگاهی ,مکانیکی ,مغناطیسی و جار تست و انواع مختلف از کمپانی های داخلی وخارجی را در این صفحه ملاحظه می فرمایید.

فروش همزن آزمایشگاهی

وسایل و ابزارهای مختلفی برای هم زدن و مخلوط کردن مواد در محیط آزمایشگاه وجود دارد. هر کدام از آن‌ها مخصوص فرآیند خاصی است. یکی از این دستگاه‌ها، همزن آزمایشگاهی است. این دستگاه طراحی شده است تا بتواند مواد درون یک ظرف، مانند بشر را با هم مخلوط کند. ساز و کار عملکرد آن با دستگاهی مثل شیکر آزمایشگاهی متفاوت است. علاوه بر ساز و کار و عملکرد، یکی از تفاوت‌های این دو دستگاه نیز ظرفیت کاری است.

شیکر با داشتن یک صفحه مستطیل شکل، طراحی شده است تا عمل مخلوط سازی را به کمک حرکت انجام دهد. یعنی حرکت دورانی یا جلو و عقب شدن قاعده آن باعث به لرزه در آمدن و در نتیجه مخلوط شدن محلول درون ظرف می‌شود. اما عملکرد همزن آزمایشگاهی به طور کلی متفاوت است. این دستگاه با دارا بودن یک همزن فلزی، می‌تواند ماده درون ظرف را از داخل و به طور مستقیم به هم بزند. به همین علت است که هم زدن در این مورد بسیار موثرتر خواهد بود و در اکثر موارد می‌تواند شدت بیشتری داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود تا حتی برای مواد نیمه خمیری نیز بتوان از آن استفاده کرد.

فروش همزن ازمایشگاهی

همزن آزمایشگاهی چیست؟

همزن آزمایشگاهی ( Overhead Mixer ) یکی از دستگاه های تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که به شکل متداولی در آزمایشگاه های مختلف به کار گرفته می شود . همزن مکانیکی آزمایشگاهی به نام های دیگری مانند مخلوط کن آزمایشگاهی , میکسر گردابی یا میکسر آزمایشگاهی ( میکسر مکانیکی آزمایشگاهی ) نیز شناخته می شود. مخلوط کردن سیالات از فرایندهای بسيار مهم در صنایع شیمیایی می باشد.

سیستم همزن ها می تواند شامل ادغام کردن يک یا چند سیال با هر کدام از فازهای دیگر مانند مایع، جامد و گاز باشد. عملیات میکسر مکانیکی معمولاً به منظور اختلاط یک حجم از محلول ، واکنش شیمیایی، انتقال حرارت، انتقال جرم، اختلاط چند فاز با هم (سوسپانسیون و تعلیق) در صنعت به کارمی رود. لطفا از وب سایت VELP ایتالیا نیز دیدن فرمایید.

میکسر آزمایشگاهی چیست ؟

دستگاه میکسر آزمایشگاهی از کاربردی ترین وسیله های آزمایشگاه شیمی می باشد که برای مخلوط کردن نمونه های مختلف استفاده می شود. امروزه میکسرهای آزمایشگاهی گوناگونی در بازار وجود دارند، که هر کدام به روش های متفاوت مایعات مختلف را هم زده و به منظور استفاده در آزمایش ها مخلوط می کنند.

از پر کاربرد ترین میکسرهای آزمایشگاهی می توان به همزن مغناطیسی اشاره کرد. در این نوع از همزن ها ابتدا نمونه ها جهت مخلوط شدن در ظرفی مانند ارلن ریخته می شوند و بعد از قرار دادن میله در آن، ظرف بر روی صفحه ی مغناطیسی قرار داده می شود. میله ی درون ارلن به وسیله ی نیروی مغناطیسی و بدون تماس مستقیم به چرخش در آمده و نمونه ها مخلوط می شوند. هلدینگ KTG آماده ارائه انواع خدمات به شما مشتریان گرامی است .

انواع مختلف همزن آزمایشگاهی

مدل‌های مختلفی، چه از نظر کارکرد و چه از نظر ظاهر برای این دستگاه تولید شده است. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

همزن برای مواد با ویسکوزیته کم

این دستگاه دارای یک موتور با قدرت کمتر است. در عین حال، سرعت موتور بیشتر است. یعنی به جای استفاده از یک موتور قدرتی، از موتور سرعتی استفاده شده است. این موضوع باعث می‌شود تا مواد با گرانروی پایین توسط آن به خوبی و بدون مشکل مخلوط شوند. منظور از این مواد، سیال‌ها و جامداتی است که سبک هستند و چسبندگی کمی دارند. معمولا نیاز است تا این مواد با سرعت بالا مخلوط شوند.

همزن برای مواد با ویسکوزیته بالا

مانند نوع قبلی، این مدل هم بر اساس ویسکوزیته یا همان گرانروی عمل می‌کند. این دستگاه مخصوص موادی است که گرانروی بالایی دارند. مثلا خاک یا خمیرهای با ویسکوزیته بالا و چسبنده. از آن جایی که این دسته از مواد به ظرف و همچنین همزن می‎‌چسبند، باید از موتور قدرتمند و با سرعت پایین استفاده شود تا بتوان به خوبی آن‌ها را مخلوط کرد.

همزن برای مواد با ویسکوزیته کم و زیاد

انواعی که در بالا ذکر شد، هر کدام مخصوص یک نوع خاص از ماده بود. اما این مدل از همزن آزمایشگاهی قابلیت این را دارد که طیف وسیعی از مواد را مخلوط کند. از آب و محلول‌های آبی و اتانولی تا خاک و گل و انواع خمیر را می‌توان با این نوع مخلوط و میکس کرد. این دستگاه قابلیت تنظیم چرخش را دارد.

قیمت همزن ازمایشگاهی

همزن مغناطیسی آزمایشگاهی

تمامی مواردی که قبلا ذکر شد، همزن مکانیکی بودند. یعنی عملکرد دستگاه با استفاده از بازوی مکانیکی است. اما همزن مغناطیسی با خاصیت مغناطیسی عمل می‌کند. به این صورت که یک آهن ربا یا ماده مغناطیسی درون نمونه قرار می‌گیرد و همزن از خارج، میدان مغناطیسی تولید می‌کند. این میدان مغناطیسی ایجاد شده باعث حرکت قطعه درون نمونه و مخلوط شدن آن می‌شود.

همزن مکانیکی دیجیتال آزمایشگاهی

همزن مکانیکی دیجیتال آزمایشگاهی  یا همان میکسرهای آزمایشگاهی در داروسازی، صنایع شیمیایی ، ساخت مواد آرایشی و صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد. کاربرد دیگر این نوع از همزن‌ها در آزمایشگاه‌های میکروبیولوژی برای (رقیق سازی و مخلوط کردن معرف‌های مختلف)، کشت سلول و بیوشیمی است. همزن‌ های مکانیکی دو مدل آنالوگ و دیجیتالی دارند. همزن‌ ها یا میکسر‌ های دیجیتالی یک صفحه نمایش و کنترل دیجیتالی دارند و این مدل از همزن‌ها در سرعت‌ و زمان‌های مختلف قابل تنظیم هستند.

کاربرد میکسر یا همزن آزمایشگاهی

همان طور که انواع مختلفی از این دستگاه طراحی و تولید شده است، کاربردهای آن نیز گسترده و وسیع است. در واقع می‌توان از این دستگاه در هر محیط آزمایشگاهی استفاده کرد. اکثریت رشته‌ها در آزمایشگاه، نیاز به این دستگاه پیدا می‌کنند. ساده‌ترین و رایج‌ترین کاربرد آن، مخلوط کردن محلول و سوسپانسیون است. این اتفاق به نحوی رخ می‌دهد تا کلیت مواد موجود در ظرف با هم به خوبی مخلوط شود. در آزمایشگاه‌های شیمی، زیست شناسی و امثال آن از این مورد استفاده می‌شود. همچنین با توجه به اینکه می‌توان از این دستگاه برای مواد با ویسکوزیته بالا نیز استفاده کرد، یکی دیگر از محل‌های استفاده همزن آزمایشگاهی، آزمایشگاه صنایع ساختمان، بتن و کار با قیر می‌باشد. همچنین در آزمایشگاه‌های صنایع نفتی نیز می‌توان از آن برای انجام موارد متعددی استفاده کرد.

می توانید از میکسر آزمایشگاهی در چندین مورد استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که نوع همزن مکانیکی دیجیتال آزمایشگاهی که قصد استفاده از آن را دارید تعیین کننده است. برخی از صنایعی که نیاز به میکسر آزمایشگاهی دارند به شرح زیر است:

کاربرد همزن در صنعت تولید مواد شوینده:برای تهیه مواد شوینده ، باید تعدادی از انواع مختلف مواد را مخلوط کنید. شما می توانید با انجام آزمایش در آزمایشگاه با استفاده از میکسر آزمایشگاهی به این مهم برسید. پس از آن ، می توانید با همان فرمول ها اقدام کنید و مواد شوینده را در مقیاس بزرگ تولید کنید.

کاربرد همزن در صنعت داروسازی: داروسازی همچنین در نتیجه مخلوط کردن انواع مختلف مواد تشکیل می شود. ترکیب این مواد باعث ایجاد داروهایی می شود که بیماریهای خاصی را درمان می کنند. با کمک میکسر آزمایشگاهی ، می توانید این مواد را کاملاً مخلوط کنید تا به یک محلول دارویی یکنواخت برسید.

کاربرد همزن در صنعت ساخت مصالح ساختمانی: مصالح ساختمانی مانند سیمان برای دستیابی به یک کنسانتره خوب نیاز به اختلاط کامل دارند. مواد تشکیل دهنده مخلوط باید کاملاً کامل باشند تا یک محلول دائمی و بتنی ایجاد شود. میکسر آزمایشگاهی به ساخت نمونه ای کمک می کند که می توانید برای تولید در مقیاس بزرگ تکرار کنید.

کاربرد همزن در  صنعت معدن: در صنعت معدن ، نیاز به استفاده از میکسر آزمایشگاهی وجود دارد. می توانید از میکسرهای مخصوص مانند میکسر آزمایشگاهی دو شافت استفاده کنید. این یک ماشین خاص است که به شما امکان می دهد مواد معدنی را در صنعت معدن مخلوط کنید.

کاربرد همزن در  صنایع فرآوری مواد غذایی: هر چقدر هم که حساس باشد ، باید یک مخلوط کن آزمایشگاهی داشته باشید که بتواند در تهیه محلول غذایی خوب به شما کمک کند. می توانید یک میکسر آزمایشگاهی که در صنعت آب میوه گیری استفاده می شود پیدا کنید ،  جایی که میکسر میوه های مختلف را مخلوط می کند. جدا از آن ، می توانید از آن برای به دست آوردن مخلوط کامل وعده غذایی استفاده کنید.

صنایع تولید مواد شیمیایی: مواد شیمیایی بسیار حساس هستند و برای مخلوط کردن محلول های مختلف باید یک میکسر داشته باشید. مخلوط کن از شما در برابر خوردگی مواد شیمیایی محافظت می کند و استفاده از آن را ایمن می کند. برای دستیابی به مخلوط یکنواخت مواد شیمیایی ، باید از انواع خاصی از میکسرها استفاده کنید.

کاربرد همزن در صنعت تولید لوازم آرایشی: برای دستیابی به ترکیبی یکنواخت از مواد آرایشی ، باید از میکسر آزمایشگاهی استفاده کنید. صنایع آرایشی به مخلوط کن آزمایشگاه وابسته هستند تا نمونه های مواد تشکیل دهنده خود را مخلوط کنند. ادغام موفق نمونه ها در ساخت لوازم آرایشی منجر به تولید گسترده محصولات می شود.

لیست همزن های آزمایشگاهی

 ردیف

قیمت همزن آزمایشگاهی مکانیکی

کمپانی
1V همزن مکانیکی دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته بالا با موتور گیربکسی DC 24V
با دور (1900-100)توان:150 وات
IRAN
2V همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته کم وزیاد

با دور (2000-50)

توان:240 وات

IRAN
3V همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته کم وزیاد

گیربکسی
با دور (2000-50)

توان:120 وات

IRAN
4V همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته متوسط

Universal
با دور (2500-50)

توان:80 وات

IRAN
5B همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته کم

تایم بی نهایت C1
با دور (1800-400)

توان:50 وات

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

IRAN
6B همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته کم

تایم بی نهایت C3
با دور (1800-300)

توان:50 وات

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

IRAN
7B همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته متوسط

تایم بی نهایت-باقابلیت تنظیم دور و زمانC5
با دور (2000-300)

توان:80 وات

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

IRAN
8B همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب مواد با ویسکوزیته کم و زیاد(از آب تا خاک) با برد قابل برنامه ریزی 
ظرفیت همزدن: 30 لیتر آب دایم کارکردC7به همراه 3 عدد همزن استیل 316 ضد اسید وگیره اتصال شفت به صورت 4 پرهدور : rpm 200-2000توان:200 واتبا سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)
IRAN
9B همزن مکانیکی فول دیجیتال مناسب برای مواد با ویسکوزیته کم و زیاد(از آب تا خاک) با برد قابل برنامه ریزی  

ظرفیت همزدن: 60 لیتر آب دایم کارکردC9

به همراه  3عدد همزن استیل 316 ضد اسید وگیره اتصال شفت به صورت 4 پره

دور : rpm200-2000

توان:250 وات

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

IRAN
 ردیف

همزن آزمایشگاهی مکانیکی دیجیتال خارجی

کمپانی
1Kv همزن مکانیکی دیجیتال HS30-D Daihan کره
2Kv همزن مکانیکی دیجیتال HS100-D Daihan کره
3Kv همزن مکانیکی دیجیتال HT50-DX Daihan کره
4Fa همزن مکانیکی دیجیتالMS280D-SET

ویسکوزیته low

MTOPS کره
5Fa همزن مکانیکی دیجیتالBL620D-SET

ویسکوزیته low

MTOPS کره
6Fa همزن مکانیکی دیجیتالBL1010D-SET

ویسکوزیته Medium

MTOPS کره
7Fa همزن مکانیکی دیجیتالBL1003D-SET

ویسکوزیته high

MTOPS کره
8Fa همزن مکانیکی دیجیتال BL2015D-SET

ویسکوزیته Medium

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

MTOPS کره
9Fa همزن مکانیکی دیجیتالBL2010D-SET

ویسکوزیته Medium high

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

MTOPS کره
10Fa همزن مکانیکی دیجیتال BL2006D-SET

ویسکوزیته high

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

MTOPS کره
11Fa همزن مکانیکی دیجیتالBL2003D-SET

ویسکوزیته high

با سیستم کنترل اکسترنال(مناسب برای استفاده در زیر هود)

MTOPS کره
12Ka همزن مکانیکی دیجیتال قابل اتصال به کامپیوتر os-40 pro Dragon

چین

13Ka همزن مکانیکی دیجیتال قابل اتصال به کامپیوتر os-20 pro Dragon

چین

14Tg همزن مکانیکی( overhead stirrer )دیجیتال MSP-2 jeiotech کره
15Tg همزن مکانیکی( overhead stirrer )دیجیتال MSP-3 jeiotech کره
16Ka همزن مکانیکی دیجیتال DLS velp

ایتالیا

17Kr همزن الکتریکی دیجیتال RW-20 IKA

آلمان

 ردیف

 همزن آزمایشگاهی مغناطیسی

کمپانی
1Zg همزن مغناطیسی آنالوگ  IRAN
2R همزن مغناطیسی آنالوگ   IRAN
3P همزن مغناطیسی دیجیتال دو خانه  IRAN
4P همزن مغناطیسی دیجیتال سه خانه  IRAN
5Sa همزن مغناطیسی 

مدل : MS-11C

EZDO

تایوان

6Fa همزن مغناطیسی آنالوگ

مدل : MS200

Mtops

کره

7Fa همزن مغناطیسی آنالوگ 

مدل : MS33

Mtops

کره

8Fa همزن مغناطیسی دیجیتال

مدل : MSD50

Mtops

کره

9Ha همزن مغناطیسی 

مدل : 1002

jenway

انگلستان

10Zt همزن مغناطیسی 

مدل :L-71

Labinco

هلند

11Tg همزن مغناطیسی آنالوگ 

مدل : AGE

velp

ایتالیا

 ردیف

 جارتست

کمپانی
1Zy جار تست 6 خانه دیجیتالی ردیفی IRAN
2Zy جار تست 4 خانه دیجیتالی ردیفی IRAN
3Zy جار تست 4 خانه دیجیتالی مربعی IRAN
4Zy جار تست 4 خانه دیجیتالی  پرتابل IRAN
5Fa جار تست 4 خانه  دیجیتالی پرتابل 

مدل : SF4

MTOPS

کره

6Fa جار تست 6 خانه  دیجیتالی ردیفی

مدل : SF6

MTOPS

کره

7Ka جارتست 6 خانه آنالوگ ردیفی

مدل : FCS-6

VELP

ایتالیا

8Ka جار تست 4 خانه دیجیتالی 

مدل :JLT-4

VELP

ایتالیا

9Ka جار تست 4 خانه پرتابل

مدل :FP-4

VELP

ایتالیا

قیمت همزن آزمایشگاهی

با توجه به تغییرات مداوم قیمت در بازار لوازم آزمایشگاهی و همچنین تفاوت در خدمات شرکت‌های وارد کننده و نمایندگی‌های فروش این دستگاه‌ها، چگونه می‌توان از قیمت دستگاه مطلع شد؟ قیمت روز هر کدام از مدل‎‌های همزن چه میزان است؟

هلدینگ تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی KTG، معتبرترین وارد کننده و نماینده فروش محصولات آزمایشگاهی داخلی و خارجی در کشور، می‌‎تواند بهترین منبع برای کسب اطلاعات دقیق درباره قیمت کالا باشد. هلدینگ KTG همواره سعی داشته است تا بهترین قیمت را در مقایسه با نمونه‌های مشابه عرضه کند.

همچنین یکی از برنامه‌های گروه KTG همواره این بوده است که قیمت تمامی محصولات ایرانی و خارجی از هر نوعی، تا حد امکان در رنج ثابتی باقی بماند. این موضوع برای راحتی کار مشتریان گرامی و آسودگی خاطر آن‌هاست.

برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات به روز شده در این باره، می‌توانید به سادگی صفحه محصول را بررسی نمایید. در این صفحه، قیمت محصولات به صورت آپدیت شده و واقعی درج شده است. اما بعد از اطلاع از قیمت، به چه صورت می‌توان اقدام به تهیه دستگاه نمود؟ بهترین روش چیست؟

انواع همزن ازمایشگاهی

خرید همزن آزمایشگاهی

همان طور که گفته شد، بهترین مرجع وارد کننده و عرضه کننده دستگاه و تجهیزات آزمایشگاهی از جمله همزن آزمایشگاهی، هلدینگ KTG می‌باشد. این موضوع با توجه به سابقه درخشان و کارنامه موفق هلدینگ تجهیزات آزمایشگاهی KTG عنوان می‌شود. قیمت مناسب، ثابت‌ترین قیمت موجود در بازار که باعث جلوگیری از سردرگمی خریداران می‌شود، بالاترین کیفیت در ارائه خدمات و ابزار و همچنین نظرات مثبت مشتریان، تنها گوشه‌ای از ویژگی‌ها و نکات مثبت هلدینگ KTG است. این موارد نکاتی است که باعث تمایز هلدینگ نسبت به دیگر نماینده‌های فروش در داخل و خارج کشور می‌شود.

شرکت KTG وارد کننده و نمایندگی فروش محصولات آزمایشگاهی است. به همین دلیل، واسطه دوم یا سومی در این زمینه وجود ندارد. این موضوع باعث می‌شود تا خرید تجهیزات آزمایشگاهی از هلدینگ KTG ساده‌تر باشد. بعد از آگاهی از جزئیات و قیمت محصول مد نظر خود، می‌توانید برای خرید آن با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. فراموش نکنید که اگر در هر مرحله، سوالی برای شما پیش آمد، می‌توانید با متخصصین و پشتیبانان ما تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما درباره محصولات و جزئیات آن‌ها و همچنین فرآیند خرید هستیم.