دسته‌های محصولات

تجهیزات تخصصی

دسته: سیستم عصاره گیری

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

سیستم عصاره گیری – کلونجر،کلسیمتر ،COD

کلونجر،کلسیمتر ،COD و پایه عصاره گیر خاک چیست؟در اینجا به تشریح و توضیح کامل هر دستگاه پرداخته می شود. هلدینگ  KTG  ارائه‌دهنده انواع مختلف دستگاه های آزمایشگاهی در سراسر ایران عزیز می‌باشد.

دستگاه کلونجر 

دستگاه کلونجر (Clevenger) ابزاری است که برای استخراج اسانس با استفاده از بخار استفاده می شود. در این روش از دما برای جدا کردن روغن معطر از یک منبع آلی استفاده می شود. ترکیبات آلی با استفاده از بخار جدا می شوند ، به طوری که باعث از بین رفتن اسانس نمی شود.

روغنهای اساسی همان چیزی است که برای عطر ، غذا ، داروها یا دستگاه های بخور استفاده می شود. دستگاه Clevenger فرآیند تقطیر را با جوشاندن ، چگالش و تزریق برای جدا کردن روغن انجام می دهد. همچنین روشی استاندارد و رسمی برای استخراج روغنهای اساسی برای کنترل کیفیت است.

دستگاه کلسیمتر 

دستگاه کلسیمترجهت اندازه گیری دقیق میزان کربنات کلسیم در نمونه خاک و سنگ و خوراک دام و طیور و هرنمونه حاوی کربنات کلسیم کاربرد دارد. روشهای متعددی جهت اندازه گیری کربنات کلسیم یا آهک وجود دارد که ساده ترین و دقیق ترین و ارزانترین روش در دنیا روش کلسیمتری فشاری می باشد . با توجه به مشکلات اندازه گیری آهک به روش تیتراسیون و هزینه بر بودن و وقت گیر بودن آن, روش کلسیمتر ی یک روش بسیار دقیق – ارزان و سریع می باشد.

دستگاه COD (رفلاکس)

دستگاه   cod  قابلیت   اندازه گیری  سی او دی در پساب و فاضلاب  را   دارا می باشد. با توجه به   بالا بودن سی اودی ( cod ) در نمونه های فاضلاب بهترین دستگاه جهت اندازه گیری می باشد. اندازه گیری cod با روش رفلاکس بسته و باز قابل انجام است که روش رفلاکس بسته و باز با تیتراسیون یا با اسپکتروفتومتر همراه است. بیشتر مواد آلی  بوسیله ترکیبی از کروم و سولفوریک اسید قابل اکسید شدن هستند.

 پایه عصاره گیر خاک 

پایه عصاره گیر جهت عصاره گیری از گل اشباع جهت اندازه گیری هدایت الکتریکی و ph خاک و آنیون و کاتیون بروش اشباع بکار می رود. با استفاده از پایه عصاره گیر ی و قیف ریچارد به کمک پمپ خلا عصاره گیری می شود تا بتوان درعصاره حاصله کلسیم و سدیم و پتاسیم و کلر و بی کربنات و کلیه کاتیونها و آنیونها را قرائت نمود. براي مطالعه کربوهيدرات هاي خاک ابتدا مي بايست آنها را استخراج کرد که بدين منظور روش هاي مختلفي پيشنهاد شده است.

قیمت سیستم های عصاره گیری :

همه‌ی محصولات مجموعه‌ی کیمیا طب گستر دارای 1 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشند. کمپانی Velp ایتالیا یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان  به نام دستگاههای COD در ایتالیامی باشد. تعمیرات و کالیبراسیون انواع دستگاه‌ های آزمایشگاهی توسط متخصصین این مجموعه انجام می‌شود.

کلونجر،کلسیمتر ،COD