دسته: عصاره گیری

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و پس از انتخاب مدل تماس بگیرید.
021-44276021-5

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

لیست قیمت تجهیزات عصاره گیری

سیستم عصاره گیری – کلونجر،کلسیمتر

کلونجر،کلسیمتر و پایه عصاره گیر خاک چیست؟ در اینجا به تشریح و توضیح کامل هر دستگاه پرداخته می شود. هلدینگ  KTG  ارائه‌دهنده انواع مختلف دستگاه های آزمایشگاهی در سراسر ایران عزیز می‌باشد.

دستگاه کلونجر 

دستگاه کلونجر (Clevenger) ابزاری است که برای استخراج اسانس با استفاده از بخار استفاده می شود. در این روش از دما برای جدا کردن روغن معطر از یک منبع آلی استفاده می شود. ترکیبات آلی با استفاده از بخار جدا می شوند ، به طوری که باعث از بین رفتن اسانس نمی شود.

روغنهای اساسی همان چیزی است که برای عطر ، غذا ، داروها یا دستگاه های بخور استفاده می شود. دستگاه Clevenger فرآیند تقطیر را با جوشاندن ، چگالش و تزریق برای جدا کردن روغن انجام می دهد. همچنین روشی استاندارد و رسمی برای استخراج روغنهای اساسی برای کنترل کیفیت است.

دستگاه کلسیمتر 

دستگاه کلسیمتر جهت اندازه گیری دقیق میزان کربنات کلسیم در نمونه خاک و سنگ و خوراک دام و طیور و هرنمونه حاوی کربنات کلسیم کاربرد دارد. روشهای متعددی جهت اندازه گیری کربنات کلسیم یا آهک وجود دارد که ساده ترین و دقیق ترین و ارزانترین روش در دنیا روش کلسیمتری فشاری می باشد . با توجه به مشکلات اندازه گیری آهک به روش تیتراسیون و هزینه بر بودن و وقت گیر بودن آن, روش کلسیمتر ی یک روش بسیار دقیق – ارزان و سریع می باشد.

 پایه عصاره گیر خاک 

پایه عصاره گیر جهت عصاره گیری از گل اشباع جهت اندازه گیری هدایت الکتریکی و ph خاک و آنیون و کاتیون بروش اشباع بکار می رود. با استفاده از پایه عصاره گیر ی و قیف ریچارد به کمک پمپ خلا عصاره گیری می شود تا بتوان درعصاره حاصله کلسیم و سدیم و پتاسیم و کلر و بی کربنات و کلیه کاتیونها و آنیونها را قرائت نمود. براي مطالعه کربوهيدرات هاي خاک ابتدا مي بايست آنها را استخراج کرد که بدين منظور روش هاي مختلفي پيشنهاد شده است.

دستگاه خشک کن نیتروژن

دستگاه خشک کن نیتروژن ابزاری برای تهیه نمونه های غلیظ است که در آزمایش هایی هم چون طیف سنجی و کروماتوگرافی استفاده می شوند. با استفاده از این دستگاه می توان در مدت زمان بسیار سریعتری رطوبت موجود در نمونه را خارج کرد. مخصوصا در مواردی که تعداد زیادی نمونه قرار است آزماش شوند و استفاده از سایر شیوه های غلیظ سازی زمان زیادی را از اپراتور می گیرد.

قیمت سیستم های عصاره گیری :

 ردیف شرح کالا کمپانی

قیمت دستگاه خشک کن و غلیظ سازی

24A دستگاه خشک کن و غلیظ سازی نمونه با گاز نیتروژن

تمام دیجیتال

(جهت داروسازی و آزمایشگاه آنالیز سم)

ایرانی

قیمت COD دیجیتال

28A سیستم COD دیجیتال شش خانه ایرانی

قیمت کلونجر

29A اسانس گیر طرح کلونجر شش خانه

هر خانه 250ml

ایرانی
*29A اسانس گیر طرح کلونجر سه خانه

هر خانه 500ml

ایرانی

قیمت کلسیمتر

30A کلسیمتر با همزن ایرانی
31A کلسیمتر بدون همزن ایرانی

قیمت پایه عصاره گیر

32A پایه عصاره گیر خاک پنج خانه ایرانی

همه‌ی محصولات مجموعه‌ی کیمیا طب گستر دارای 1 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشند. کمپانی Velp ایتالیا یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان  به نام دستگاههای COD در ایتالیامی باشد. تعمیرات و کالیبراسیون انواع تجهیزات آزمایشگاهی توسط متخصصین این مجموعه انجام می‌شود.