استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV دستگاهی قابل حمل با کاربری آسان جهت استریل نمودن فضای آزمایشگاههای میکروبی و بیمارستانی است . این روزها با توجه به شرایط کنونی و همه گیر شدن بیماری کوید 19 ،ایمنی کاربر و ایجاد فضای کاری استریل امری ضروری به شمار می رود.

فراهم نمودن شرایط کاری مناسب و ایمن و آرامش خیال کارمندان و بیماران ، مهندسین گروه را برآن داشت تا اقدام به طراحی و ساخت دستگاه پرتابل UV نمایند ، تا علاوه برکشتن انواع پاتوژنها و میکرو ارگانیسم های محیط و سطوح آزمایشگاه درکاهش سایرهزینه های ضدعفونی تحمیل شده موثر واقع شوند.

این امر ریسک وجود انواع باکتری را در مقایسه با روشهای ضدعفونی دستی بسیار کاهش می دهد. و برای بخشهایی غیر قابل دسترس محیط مثل زیرمیزها ،زیر تختهای بیمارستانی و تجهیزات پزشکی که به روش دستی قابل دسترسی نیستند را میسر می سازد.

استریل کننده سطوح با UV
استریل کننده سطوح با UV

ویژگیها :

چیدمان استوانه ای لامپها موجب ضد عفونی تمامی سطوح آزمایشگاه می شود. حالت پرتابل دستگاه با کمک دسته به کابراین امکان را می دهد که به سهولت دستگاه را جابجا نماید.

سنسور هوشمند دستگاه پرتابل UV به گونه ای برنامه ریزی شده که هنگام ورود به فضای غیر مجاز قطع و هنگام خروج از این فضا مجدد روشن شود. کنترل از زاه دور دستگاه پرتابل UV به گونه ای برنامه ریزی شده که هنگام ورود به فضای غیر مجاز قطع و هنگام خروج از این فضا مجدد روشن شود.

کنترل از راه دوروایرلس هوشمند TF حتی از پشت دیوار و با دید غیرمستقیم نیز به خوبی عمل می کند. با اختلال در عملکرد یک یاچند لامپ UV  ،اختلالی در کار باقی لامپها رخ نمی دهد.

دستگاه پرتابل UVدارای صفحه نمایش تاچ رنگی با کیفیت بالا و به زبان فارسی است. عمر مفید هر لامپ ، 2000 ساعت  و قابل تامین است.

دستگاه پرتابل UV،دارای 4 لامپ به طول 90 سانتی متر است. جهت آشنایی بیشتر لطفا به سایت UV-TECHNIK مراجعه فرمایید.

هلدینگ KTG ارائه دهنده دستگاههای پرتابل UV آزمایشگاهی  و بیمارستانی ایرانی  می باشد. انواع لامپهای UV  را از ما بخواهید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان هلدینگ KTG تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده دیگر محصولات ما لطفا به صفحه لیست قیمت مراجعه فرمایید. 

sobhani
sobhani

دیدگاهتان را بنویسید