استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV

استریل کننده سطوح با UV دستگاهی قابل حمل با کاربری آسان جهت استریل نمودن فضای آزمایشگاههای میکروبی و بیمارستانی است . این روزها با توجه به شرایط کنونی و همه گیر شدن بیماری کوید 19 ،ایمنی کاربر و ایجاد فضای کاری استریل امری ضروری به شمار می رود.

فراهم نمودن شرایط کاری مناسب و ایمن و آرامش خیال کارمندان و بیماران ، مهندسین گروه را برآن داشت تا اقدام به طراحی و ساخت دستگاه پرتابل UV نمایند ، تا علاوه برکشتن انواع پاتوژنها و میکرو ارگانیسم های محیط و سطوح آزمایشگاه درکاهش سایرهزینه های ضدعفونی تحمیل شده موثر واقع شوند.

این امر ریسک وجود انواع باکتری را در مقایسه با روشهای ضدعفونی دستی بسیار کاهش می دهد. و برای بخشهایی غیر قابل دسترس محیط مثل زیرمیزها ،زیر تختهای بیمارستانی و تجهیزات پزشکی که به روش دستی قابل دسترسی نیستند را میسر می سازد.

ویژگیها :

چیدمان استوانه ای لامپها موجب ضد عفونی تمامی سطوح آزمایشگاه می شود. حالت پرتابل دستگاه با کمک دسته به کابراین امکان را می دهد که به سهولت دستگاه را جابجا نماید.

سنسور هوشمند دستگاه پرتابل UV به گونه ای برنامه ریزی شده که هنگام ورود به فضای غیر مجاز قطع و هنگام خروج از این فضا مجدد روشن شود. کنترل از زاه دور دستگاه پرتابل UV به گونه ای برنامه ریزی شده که هنگام ورود به فضای غیر مجاز قطع و هنگام خروج از این فضا مجدد روشن شود.

کنترل از راه دوروایرلس هوشمند TF حتی از پشت دیوار و با دید غیرمستقیم نیز به خوبی عمل می کند. با اختلال در عملکرد یک یاچند لامپ UV  ،اختلالی در کار باقی لامپها رخ نمی دهد.

دستگاه پرتابل UVدارای صفحه نمایش تاچ رنگی با کیفیت بالا و به زبان فارسی است. عمر مفید هر لامپ ، 2000 ساعت  و قابل تامین است.

دستگاه پرتابل UV،دارای 4 لامپ به طول 90 سانتی متر است. جهت آشنایی بیشتر لطفا به سایت UV-TECHNIK مراجعه فرمایید.

هلدینگ KTG ارائه دهنده دستگاههای پرتابل UV آزمایشگاهی  و بیمارستانی ایرانی  می باشد. انواع لامپهای UV  را از ما بخواهید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان هلدینگ KTG تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده دیگر محصولات ما لطفا به صفحه لیست قیمت مراجعه فرمایید. 

sobhani
sobhani

دیدگاهتان را بنویسید

کوره آزمایشگاهی
مقالات
sobhani

کوره آزمایشگاهی چیست؟

کوره آزمایشگاهی((laboratory Furnace یکی از تجهیزات پرکاربرد در آزمایشگاه‌های عمومی و تخصصی است. از آن‌جایی که این محصول خدمات تخصصی بسیاری ارائه می‌دهد و دارای

ادامه مطلب »
میکروسکوپ الکترونی چیست؟
مقالات
sobhani

میکروسکوپ الکترونی چیست؟

جامع ترین بررسی میکروسکوپ های الکترونی از نظر انواع و کاربرد | میکروسکوپ الکترونی چیست؟ مقدمه میکروسکوپ الکترونی یکی از فعالیت‌های انجام شده در آزمایشگاه‌ها

ادامه مطلب »
دستگاه آب مقطرساز چیست؟
مقالات
sobhani

دستگاه آب مقطر ساز چیست؟

دستگاه آب مقطرساز آب مقطر یکی از مواد اولیه در آزمایشگاه‌ها است که برای انجام بیشتر آزمایشات به عنوان یکی از مواد اولیه ترکیب، در

ادامه مطلب »
اتوکلاو رومیزی چیست؟
مقالات
sobhani

اتوکلاو رومیزی چیست؟

امروزه استریل کردن یکی از ارکان جدایی ناپذیر حوزه بهداشت است و هر مرکز بهداشتی که با بیماران در ارتباط است برای حفظ سلامت و

ادامه مطلب »