دسته: دستگاه آزمایشگاهی

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و پس از انتخاب مدل تماس بگیرید.
021-44276021-5

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

تجهیزات آزمایشگاهی - قیمت و خرید

قیمت انواع محیط کشت و مواد آزمایشگاهی

لیست قیمت تجهیزات آزمایشگاهی

لیست قیمت هلدینگ KTG با دیدگاه نوین “One-Stop Laboratory Shop” و با هدف ایجاد اعتماد در راستای مشتری مداری و شفاف سازی, ایجاد گردیده است. قیمت و اطلاعات تجهیزات آزمایشگاهی در این مجموعه به صورت جداگانه در صفحات مجزا قابل مشاهده است.

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی شامل کلیه ابزارها و دستگاه‌هایی است که در مراکز درمانی، انواع آزمایشگاه‌های صنعتی، طبی، تحقیقاتی و… جهت سنجش و تحلیل مواد غذایی، خون، مواد نفتی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صنایع غذایی، پالایشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی نیز جهت تولید مواد، ضدعفونی تجهیزات و بررسی‌های فرایند تولید از دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها باید کیفیت و دقت مناسب و استانداردی داشته باشند. در ادامه مقاله فروش دستگاه آزمایشگاهی صنایع به بررسی برخی از این دستگاه‌ها می‌پردازیم.

خرید تجهیزات آزمایشگاهی

قیمت تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی

اگر قصد بررسی قیمت دستگاه آزمایشگاهی و مدل‌های مختلف دستگاه‌ها و ابزار را دارید، مطمئنا نیازمند مرجعی هستید که بتوانید به سادگی با مراجعه به آن، از قیمت دستگاه آزمایشگاهی مطلع شوید. مرجعی که بتواند قیمت‌های آپدیت و به روز شده را همواره برای تمامی مدل‌ها، چه تجهیزات ایرانی و چه خارجی در اختیار شما بگذارد و در عین حال مورد اطمینان باشد. ما با ارائه پکیج کاملی از تجهیزات آزمایشگاهی کمک حال شما خواهیم بود.

قیمت دستگاه آزمایشگاهی

بررسی قیمت تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی

برای این کار از منوی بالایی می‌توانید به راحتی به لیستی از انواع دستگاه آزمایشگاهی دسترسی داشته باشید. با انتخاب دسته مورد نظر خود، به صفحه آن دسته منتقل خواهید شد. در این جا لیستی از مدل‌های مختلف آن محصول را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده جزئیات و قیمت می‌توانید به صفحه هر مدل از آن دستگاه خاص مراجعه نمایید.