توجه

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و پس از انتخاب مدل مورد نظر تماس بگیرید.
021-44276021-5

دسته بندی محصولات

دسته: دیتالاگر

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظر، روی آن کلیک کنید. 

لیست قیمت دیتالاگر

لیست قیمت دیتالاگر های دما و رطوبت

دیتالاگر یک ابزار اندازه گیری است که به کمک آن می‌ توان مانیتورینگ مداوم پارامترهای خاصی را انجام داد. دیتالاگر در واقع مانند دیده‌ بانی است که در یک محل نصب شده و سپس بدون مراقبت فرد آزمایش کننده اقدام به ثبت مداوم پارامترهای مشخص شده می کند. این عمل برای یک دوره زمانی مشخص انجام شده و سپس فرد آزمایش کننده با مراجعه به محل، اطلاعات ثبت شده توسط دستگاه را استخراج و مورد ارزیابی قرار می دهد.

مانیتورینگ مداوم توسط دیتالاگر در زمینه هایی که به طور مداوم نیاز به ثبت اطلاعات دارند کاربرد پیدا می کند. به عنوان مثال ایستگاه‌ های هواشناسی، هیدروگرافی، شمارش ترافیک جاده ها، بررسی حیات وحش، مانیتورینگ خط لوله گاز و نفت و بسیاری موارد دیگر که در آن فرایند ثبت اطلاعات را بدون حضور مراقب انجام می دهند.

دیتالاگر دما و رطوبت

انواع دیتالاگرهای دیجیتال

انواع دیتالاگرها به چهار صورت در محیط آزمایش نصب و راه اندازی می شوند. در حالت اول دیتالاگر به صورت کاملا مستقل عمل اندازه گیری و ثبت پارامتر را انجام می دهد. حالت بعدی مربوط به دیتالاگرهای بی سیم است که به صورت وای فای اطلاعات ثبت شده را به دستگاه ذخیره منتقل می کنند.

نوع بعدی دیتالاگر های مبتنی بر شبکه هستند که در آنها از بستر اینترنت برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. حالت آخر نیز مربوط به دیتالاگرهای مبتنی بر کامپیوتر است که فرآیند ذخیره سازی و پردازش اطلاعات را به طور مداوم، در کامپیوتر همراه دستگاه انجام می دهند.

دسته بندی دیگر دیتالاگرها مربوط به تنوع اطلاعاتی است که این دستگاه می تواند جمع آوری کند. در این باره دیتالاگرها به انواع تک کاناله و چند کاناله تقسیم می شوند که مدل تک کاناله اطلاعات مربوط به یک سنسور و مدل چند کاناله اطلاعات چندین سنسور مختلف را جمع آوری و ثبت می کنند.

چگونگی ثبت اطلاعات در دیتالاگرها

دیتالاگرها دارای سنسورهایی هستند که پدیده های خارجی مورد نظر مانند دما و رطوبت را اندازه گیری می کنند. داده های دریافتی از سنسورها توسط دستگاه پردازش شده و سپس در حافظه داخلی یا خارجی ثبت می شود. دیتالاگر می تواند این اطلاعات را پردازش کرده و آنها را به صورت نمودارهای مشخص نمایش دهند.

انواع دیتالاگر از نظر پارامترهای محیطی

دیتالگرهای مورد استفاده در هر صنعت قادرند تا اطلاعات متفاوتی را نسبت به یکدیگر ثبت و پردازش کنند. به عنوان مثال یکی از پرکاربردترین دیتالاگرهای مورد استفاده در صنعت دستگاه های اندازه گیری دما و رطوبت هستند که در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

از پارامترهای دیگری که توسط سنسورهای دستگاه قابل اتدازه گیری است می توان به مواردی هم چون سنسورهای ارتعاشی، شتاب سنج، فشار، ولتاژ الکتریکی، کشش، جابه جایی و غیره اشاره کرد.

نکات مهم در هنگاه خرید دیتالاگرها

اولین عامل مهم در هنگام انتخاب یک دیتالاگر فرکانس نمونه برداری دستگاه یا همان تعداد دفعاتی است که دستگاه در هر ثانیه اطلاعات را ثبت می کند. سایر موارد شامل تعداد کانال های ورودی دستگاه، نوع سنسورهای بکار رفته، قابلیت پردازش داده و مدت زمان ثبت اطلاعات است که بسته به مدل و برند دستگاه تفاوت دارند.

تجهیزات آزمایشگاهی هلدینگ KTG دارای یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش هستند. لطفا جهت استعلام قیمت و اخذ مشاوره با کارشناسان ما  تماس فرمایید.

لیست قیمت انواع دیتالاگر

ردیف شرح کالا کمپانی
sa1 دیتالاگر دما و رطوبت نسبی مدل:98586J تایوانی
sa2 دیتالاگر دما و رطوبت نسبی مدل:98586 تایوانی
sa3 ثبات دما و رطوبت نسبی مدل:98583 تایوانی
sa4 ثبات دما  مدل:98581 تایوانی
sa5 دیتالاگر دما پرتابل مدل:98875SD تایوانی