قوانین و مقررات وب سایت:

 

روش فروش محصولات

با توجه به آنکه موجودی کالاهای سایت و قیمت ها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان استعلام قیمت و موجودی نمایند تا برای مشتریان پیش فاکتور صادر گردد. و مراحل خرید تکمیل گردد.

 

ساعت پاسخگویی

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 9 الی 18، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه درخواست های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و اعلام موجودی می‌‏شوند.

 

نحوه پرداخت

تسویه حساب کالاهای درخواستی از طرف مشتریان از طریق واریز مبلغ فاکتور به حساب شرکت انجام می گیرد.

 

شیوه حمل

سفارشات در شهر تهران صرفا توسط پیک موتوری یا خودرو سواری ارسال می گردد. همچنین در سایر استان ها ، سفارش ها از دو طریق شرکت پست، تیپاکس و باربری ارسال می گردند که گاهی می تواند به انتخاب مشتری تعیین شود. لازم به ذکز است هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.

 

روند مرجوعی کالا

با توجه به اینکه اطلاعات فنی، تصویر و مشخصات کالا، قبل از خرید در اختیار مشتری قرار می گیرد، لذا مرجوعی کالا از قوانین مجاز شرکت نمی باشد و تنها در صورتی که به هر دلیل کالا معیوب باشد، تعویض صورت می گیرد.

 

نحوه فسخ خرید

پس از صدور پیش فاکتور و ارسال آن به مشتری و واریز وجه فاکتور به حساب شرکت ، کالا همراه با فاکتور اصلی برای مشتری ارسال می گردد و لذا پس از صدور فاکتور رسمی امکان فسخ خرید وجود نخواهد داشت.

 

روند استرداد وجه

با توجه به عدم امکان فسخ خرید و مرجوعی کالا، استرداد وجه به حساب مشتری وجود ندارد، تنها در صورت واریز اشتباه وجه از سوی مشتری، مبلغ واریزی بصورت کامل به حساب اعلام شده توسط ایشان مستردد می گردد.

 

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

کلیه کالاها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش نزد شرکت کیمیا طب گستر می باشد. ضمنا در صورت درخواست مشتری، طریقه نصب و آموزش رایگان در محل مورد نظر مشتری انجام خواهد گرفت. و فقط هزینه ایاب و ذهاب کارشناس به عهده خریدار می باشد.

 

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس توسط مشتری در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Webmasters و Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.