جهت مشاوره با شماره 09121223103 تماس حاصل فرمائید
//

افزایش طول عمر مردان با این نکته تغذیه ای مهم

تاریخ :آگوست 15, 2019 نویسنده :ktg-admin

افزایش طول عمر مردان با این نکته تغذیه ای مهم:

محققان دانشگاه کییل آلمان دریافتند که وجود پرونتین موجود در لوبیاسفید موجب افزایش طول عمر مردان می شود،میزان تناسب اندام را افزایش می دهد و تعادل گلوکز آنها را بهبود می بخشد،این تاثیر در زنان یافت نشده است.

پرونتین یک ترکیب گیاهی متعلق به گروه ایزوفلاوون هاست.

آنیکا واگنریکی از محققان این پژوهش، در اینباره میگوید: “مطالعه ما دیدگاه جدیدی را در مورد گیاهان بیواکتیو ارائه می کند و بیانگر مقابله با روند پیری با استفاده از مواد گیاهی است.”

هلدینگ K.T.G

شرکت کیمیا طب گستر ارائه دهنده ی انواع دستگاه های مورد نیاز آزمایشگاه های برق و الکترونیک و صنایع دیگر و آزمایشگاه های تشخیص طبی می باشد.

گروه K.T.G با هدف تضمین کیفی و رضایتمندی مشتریان، کالاهای مورد درخواست را از کمپانی های معتبر داخلی و همچنین کشور های اروپایی، آمریکایی و آسیایی بر اساس استاندارد مورد تایید و کیفیت بالا ، تهیه و ارائه می دهد.

لیست تمامی محصولات در سایت شرکت کیمیا طب گستر قرار داده شده است و برای ورود به صفحه هریک از محصولات بر روی آن کلمه کلیک کرده تا وارد صفحه محصول مورد نظر با مشخصات فنی دستگاه مورد نیاز شوید.

به علاوه تعمیر و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی خود را به متخصصین و کارشناسان ما بسپارید. همه ی محصولات دارای یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید